Kontrust BOMBA

Oficjalne polskie forum zespołu Kontrust
Teraz jest 20 wrz 2017, o 04:02

Strefa czasowa: UTC + 2

Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 kwi 2012, o 07:16 

Jest album dostępny już w Empikach. Generalnie za drogi, po drugie niestety mnie jakos mnie powalił na kolana.Muzycznie dobrze zrobiony,ale...no wlasnie jest to "ale".Jest kilka bardzo fajnych utworków np.dla mnie Hey DJ! (wokalnie miazga:) ). Jesli ktos już się zapozna z albumem proszę o recenzje :) Mam nadzieję,że po kolejnym przesłuchaniu bardziej się przekonam.

PostNapisane: 30 kwi 2012, o 09:11 

dla mnie niestety też nie przebija Time To Tango, które było genialne. Brakuje mi tego pierwiastka, który sprawiał, że, np. słuchanie TTT to była padaka jakaś :lol:
ALE! Nie jest tak źle jak się spodziewałam po snippetach - szczerze mówiąc byłam załamana. (nigdy więcej słuchania urywków!)
Jedyne co mogę powiedzieć, to to, że Sock N Doll razem z płytą brzmi ciut lepiej, bo sam jeden, to...no nie podoba mi się.
Faworytów jako takich jeszcze nie mam, w najbliższym czasie zobaczę co się przyjęło, a co nie :) no, może szczególną uwagę zwrócił mi odmóżdżający refren Monkey Boy (uahahaha uaha! :P)
I tak, jest ZA drogi. Mam nadzieję, że na merlinie albo w MM będzie dostępny ciut taniej, bo empik ogromną marżę nakłada.

Some people believe in God - I believe in music.
Some people pray - I turn up the radio.

PostNapisane: 30 kwi 2012, o 14:36 

Cóż, nawet albumy LP i LB kosztowały mniej. A Kontrust to nadal mało popularny w Polsce zespół, więc sprzedaż płyt po 70zł to jest grube przegięcie. Póki co wszem i wobec ogłaszam, że mam pirata i poczekam, aż będą normalne ceny. Zwłaszcza, że płyta jest naprawdę dobra, ale nie aż tak, by być warta 70zł.

Podoba mi się jej klimat ;) Trzymają swój styl, jest kilka perełek. Wkręcło mnie Falling, Monkey Boy i Bad Betrayer. Wyszło im to naprawdę nieźle :D

PostNapisane: 2 maja 2012, o 04:24 

właśnie wrzuciłam recenzję na portal.
Link powinien już działać:
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/kont ... 31927.html

Krótko: Monkey Boy, Bad Betrayer, Hey DJ, Raise me up, ew Rasputin.

Sock 'N' roll na razie najmniej odłuchane z płytą, może dlatego, że już znam ten kawałek na pamięć :)

Fajne, ale trochę trudno mi ogarnąć temat. Wszystko mi się zlewa w jedno :( Tango jakoś lepsze, wydaje mi się, że tam każda piosenka miała swój świat, a tu jakoś tak... mało wyraziście niektóre. Ale może to tak po pierwszej turze odsłuchań (już chyba kilkunastu). Może potem usłyszę granice między piosenkami :)

PostNapisane: 3 maja 2012, o 21:17 
Administrator

Ja moge powiedziec, ze na koncercie we wtorek w Wiedniu byla miazga i meega moc z nowym albumem i starymi kawalkami. Moge byc malo obiektywny ale ta plyta jest bardziej dojrzala i spojna. Przedewszystkim jest energetyczna i melodyjna. Lykam ten material garsciami:D Jak wroce z Austrii to wrzuce foty z koncertu i mini relacje.

Strefa czasowa: UTC + 2